Hakkımızda

Bursa Makine Sanayi

Havalandırma ve Su Sistemleri üzerine olan malzeme satışı ve montajı konusunda 25 yılı aşkın tecrübemizle sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz. Bursa merkezli firmamız, havalandırma ve su sistemleri sektöründe en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Bursa Makine Sanayi, sektöründe kaliteli ürünleri, uygun fiyatları, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle her zaman öncü olmayı hedeflemektedir.

Profesyonel Çözüm Ortağı

Firmamız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için çözüm odaklı yaklaşımlar benimseyerek, ihtiyaçlarınızı anlayarak en doğru ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Bu amaçla, iş ortaklarımızdan gelen talep ve ihtiyaçlara göre ürün yelpazemizi genişletmekte, tedarikçilerimizle yakın işbirliği içerisinde çalışarak en yeni ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Kaliteli Ürünler ve Hizmetler

Teknolojinin gelişimi ile birlikte, müşterilerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde hizmet sunmak adına e-ticaret sitemizi oluşturduk.

Sitemiz üzerinden havalandırma ve su sistemleriyle ilgili tüm ürünlerimize, özelliklerine ve fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, müşterilerimizin her türlü soru, görüş ve önerilerine cevap vermek için 7/24 aktif olan müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de havalandırma ve su sistemleri ihtiyaçlarınız için Bursa Makine Sanayi’nin güvenilir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ürün Stoğu 100%
Güvenli Ödeme Sistemi 100%
Paketleme Güvenliği 100%
Hızlı Teslimat 100%